چرا میکروکانولا ؟

میکروکانولا در مقابل  سرسوزن – چرا باید میکروکانولاها را انتخاب کنیم؟ بسیاری از مردم به ویژه خانم ها به دنبال درمان های ضد پیری بدون درد و غیر تهاجمی با نتایج سریع و طبیعی هستند. این تقاضا منجر به یک انقلاب واقعی در ابزارها و تکنیک های تزریق شده است. در حال حاضر، دو مکتب فکری در تکنیک های تزریق فیلر وجود دارد: تزریق سوزنی و تزریق میکروکانولا. در این مقاله تفاوت بین این دو تکنیک و کاربردهای توصیه شده برای مراقبت با کیفیت را توضیح می دهیم.

استفاده سنتی از سوزن در مقابل استفاده ایمن از میکروکانولا

به لطف نوک گرد خود، میکروکانولاها بهترین راه برای جلوگیری از عبور از ورید یا شریان هستند. استفاده از سوزن یا قلم هیالورون می‌تواند باعث کبودی یا تورم شدید و یا بدتر از آن، تزریق داخل عروقی شود. هنگام استفاده از سوزن، نوک تیز آن به عمق پوست نفوذ می کند. این برای پوست و ناحیه تزریق شده کاملاً آسیب زا است. عواقب تزریق سوزن می تواند فاجعه بار باشد و می تواند منجر به کوری، سکته مغزی یا نکروز شود. میکرو کانولا به دلیل نوک صافی که دارد نمی تواند پوست را سوراخ کند و برای بیمار یک روش ملایم و بدون ضربه است. شکل گرد میکروکانولا هنگام عبور از بافت تمایل به گسترش وریدها یا شریان ها دارد. علاوه بر این، پزشک زیبایی می‌تواند مقاومت ساختارهایی را که یک میکروکانولا از آن عبور می‌کند.

مزایای تزریق با میکروکانولا نسبت به سرسوزن

طول قابل توجه میکروکانولا نسبت به سوزن دلیل محکمی بر برتری میکروکانولا است. طول آن به آن اجازه می دهد تا به نواحی بیشتری از صورت و بدن برسد و نقاط ورودی کمتری در پوست تزریق کند. سپس از میکروکانولا برای عبور از نقطه ورود به نواحی زیر پوست استفاده می شود. یکی از مزایای اصلی میکروکانولا با نوک بلانت امکان استفاده از همان نقطه ورودی بدون آسیب رساندن به بیمار با سوزن دیگری است. این کاهش خودکار نقاط ورودی به میزان قابل توجهی درد و در نتیجه رضایت بیمار را کاهش می دهد. طول و انعطاف پذیری آن به معنای توزیع صاف و مداوم پرکننده در مناطقی که دسترسی به آن دشوار است، مانند فک است. یک سوزن بسیار کوتاه تر و سفت تر باید چندین بار پوست را سوراخ کند تا فیلر در کل ناحیه درمان تزریق شود، بنابراین انتخاب سرسوزن برای بیمار آسیب زا و دردناک تر است.

چه نوع میکروکانولایی برای کدام نواحی قابل تزریق است؟

  • میکروکانولا :G14 , G16 صورت، بازوها و سینه
  • میکروکانولا : G18 کانتور صورت، کاسه چشم، ران، گونه ها
  • میکروکانولا  : G22ضایعات اشک، استخوان‌های فک و گونه‌ها
  • میکروکانولا: G23 چانه، ناحیه رترو فک پایین، گونه‌ها، فرورفتگی اشک
  • میکروکانولا: G25 چانه، حلقه های اشک، حلقه های تیره، گلابلا، بینی، پیشانی، خط گردن و دست ها
  • میکروکانولا :G27 ناحیه لب، بینی و چشم
  • میکروکانولا : G30 چانه، خطوط بیان و لب

همچنین بخوانید...

یکشنبه، 29 خرداد 01 مجله و مقالات

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
درباره‌ی نویسنده
دسته‌بندی
موردی وجود ندارد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...