میکروکانولا

میکروکانولا چیست ؟

دلیل بزرگی که مردم از مصرف پرکننده های صورت اجتناب می کنند، ترس از دردناک بودن سوزن های مورد استفاده برای تزریق است. اینجاست که میکروکانولا به عنوان یک وسیله تزریق جدید در صنعت پزشکی وارد می‌شود. در تلاش برای کاهش درد درمان‌های تزریقی، پزشکان تکنیکی را ایجاد کرده‌اند که عوارض درمان‌های فیلر صورت را از بین می‌برد.

میکروکانولا چیست ؟

اساسا، میکروکانولا یک نسخه بهبود یافته از سوزن های سنتی زیر پوستی است که برای انجام درمان های تزریقی استفاده می شود. میکروکانولا به جای داشتن نوک تیز مانند سوزن، از انتهای صافی استفاده می کند که درمان تزریق شما را بسیار آسان می کند. همچنین میکروکانولا انعطاف پذیر است و به آن اجازه می دهد تا راحت تر از سوزن سنتی حرکت کند.میکروکانولا
مزایای میکروکانولا چیست ؟

1-انعطافت پذیر بالاتر : پزشک شما می تواند درمان شما را با سرعت بیشتری و با درد کمتر انجام دهد.

2-خطر اندک آسیب رساندن به رگ های خونی: سوزن های زیرپوستی سنتی می توانند به رگ های خونی کوچک آسیب برسانند، در حالی که این روش به جز این خطر را از بین می برد.

3-آسیب کمتر بافتی: بیماران اغلب هنگام استفاده از این روش کبودی کمتری را تجربه می کنند.

4-کلاژن جدید: طراحی میکروکانولا به منظور تحریک تولید کلاژن جدید برای بهبود حجم صورت شما است.

5-عوارض جانبی کمتر: هنگامی که تزریق صورت با استفاده از این روش انجام می شود، احتمالاً عوارض جانبی کمتری را تجربه خواهید کرد.

چگونه میکروکانولا وارد پوست می شود؟

یک نقطه ورودی با یک سوزن سنتی که کمی بزرگتر از میکروکانولا است ساخته می شود.پزشک متخصص در صورت تمایل از مقدار کمی لیدوکائین برای بی حس کردن آن ناحیه استفاده می کند. سپس میکروکانولا در زیر پوست به قسمت هایی که قرار است با فیلر درمان شود می لغزد.

آیا واقعا تزریق با میکروکانولا کبودی نداره؟

خیر، شما هنوز هم ممکن است کبود شوید. افرادی که آسپرین، ایبوپروفن، ویتامین E، روغن ماهی یا رقیق‌کننده‌های خون مصرف می‌کنند، همچنان در معرض خطر بیشتری برای کبودی قرار دارند. (هرکسی که داروهای رقیق کننده خون مصرف می کند در معرض خطر شدید قرار دارد). اما حتی با وجود پتانسیل موجود برای کبودی، بروز کبودی و شدت آن به طور چشمگیری کاهش می یابد. 

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی